חוגגים את קסם שבוע ההנקה – מסע של אהבה ותמיכה.

🌟💕 מאמצים את היופי של שבוע ההנקה 💕

שבוע ההנקה מגיע לסיומו, ועוצרים כדי להרהר על המסע המדהים שחלקנו יחד. השבוע היה חגיגה של הקסם והכוח של ההנקה, שם כיבדנו את מהות האימהות ואת החיבור העמוק שהיא יוצרת. במאמינשא, אנו מביעים את תודתנו הלבבית לכל אחת ואחת מכן שהצטרפו אלינו להנצחת האירוע המשמעותי הזה.

שבוע של פעילויות באינסטגרם שלנו 📸

במשך כל השבוע, נהנינו מהפעילויות התוססות שלנו בסטורי באינסטגרם! 🌈 משיתוף הרגעים היקרים של הנקה עם מנשאי מאמינשא הייחודיים שלנו ועד ליצירת קשת בענן של אהבה עם תמונות יפות ומחממות לב, כולכם מילאת את ליבנו בשמחה והשראה. השתתפותך בקמפיין "ללכוד את האהבה" באמת הציגה את האהבה, המסירות והיופי שבהנקה.

מפגש לייב מעצים עם ריטה מיסיוק – יועצת הנקה מוסמכת  🤱✨

פגישת ההנקה שלנו בשידור חי עם ריטה מיסיוק יועצת הנקה מוסמכת המדהימה הייתה חוויה בלתי נשכחת! 💖 יחד, חקרנו את היתרונות של הנקה וקיבלנו עצות מעשיות להקל על המסע. הסיפורים והחוויות ששותפו לקהילת האמהות המדהימה שלנו נגעו ללבנו עמוקות, והזכירו לנו את הכוח והחוסן שמגלמת האימהות.

חוגגים כל מסע הנקה 🎉

במאמינשא, אנו מאמינים שכל מסע הנקה הוא ייחודי ויפה. לכל האמהות החזקות והנחישות שבחרו להניק, אנו חוגגים את האהבה והמחויבות הבלתי מעורערת שלכם להזנת ילדיכם הקטנים.

למי שניסתה להניק והתמודדה עם אתגרים, זכרו שאתן לא לבד. המאמצים והכוונות שלך ראויים לשבח, ואנו איתך, מציעים את התמיכה, האהבה וההבנה שלנו.

קהילה של אהבה ועידוד 💗

הנקה היא חוויה משותפת, וביחד יצרנו קהילה של אהבה ועידוד. במאמינשא, אנו מחויבים לספק את התמיכה, המשאבים והמוצרים הטובים ביותר כדי לשפר את מסע ההנקה והנשיאה לתינוק שלך.

תודה שהיית חלק מהמסע שלנו, ואנו מצפים להמשיך את החגיגה היפה הזו איתך.

 

שירן, מאמינשא.

 

כתבות נוספות

אמא שהיא השראה עם גל טורן.

הכירו את גל טורן,נשואה, אמא לשלושה ילדים מתוקים ובעלת בוטיק ציפורניים מצליח במיוחד.פגשנו את גל דרך המסע שלה באימהות, נשיאת התינוקת שלה נורי שרק נולדהובעיצומה

סגרי הסל שלי
סגרי ווישליסט
נראו לאחרונה Close
סגרי

סגרי
ניווט
קטגוריות